O nás

Veľkoobchod  anglického second hand oblečenia

Spoločnosť založená v roku 2009. V súčastnosti patríme medzi špičku v dodávaní second hand módneho oblečenia na Slovensku. Dôkazom toho sú najnižšie ceny tovaru na Slovensku a v okolitých štátoch.

Požiadavky zákazníka na kvalitu tovaru plne rešpektujeme. Naša spoločnosť  spracuje európsky tovar, ktorý spĺňa požiadavky náročného zákazníka. Budete milo prekvapení vysokou kvalitou nášho triedeného oblečenia. Vaši zákazníci v kamenných ako aj internetových obchodoch Vás o kvalite budú presviedčať  častými návštevami a veľkými nákupmi.

Prevádzkujeme vlastnú triedičku textilu. Práve triedenie tovaru považujeme v našej spoločnosti za kľúčovú a rozhodujúcu službu v rámci kvality. Všetci zamestnanci sú preškolení anglickými lektormi o spôsobe triedenia tovaru. Viac ako 30 % tovaru sa k zákazníkom nikdy nedostane. Ak ktorýkoľvek triediaci pracovník má čo i len najmenšie podozrenie na nekvalitu, tovar je vyradený.  Takýto tovar sa predáva ako čistiace látky pre mechanikov, strojníkov… . Každý kus oblečenia prejde minimálne tromi nezávislými kontrolami, aby sme dosiahli najpresnejšie rozdelenie tovaru do tovarových skupín a našim zákazníkom dodali ozaj najkvalitnejší tovar.

Pre viac informácií o našom tovare, pozrite si prosím sekciu Cenník, alebo nás kontaktujte osobne, telefonicky, resp. e-mailom.


Objednávky na tel.: 0903 478 545

Tešíme sa na spoluprácu!